Przejdź do treści

Opinie

TURNUSY REHABILITACYJNE

Opinie uczestników

Uczestnik turnusu rehabilitacyjnego

Daniel Siegierda

Podczas turnusu rehabilitacyjnego mogłem skorzystać z pomocy psychologa, dietetyka i oczywiście fizjoterapeutów, którzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Wcześniej nie wiedziałem, jakie wykonywać ćwiczenia i w jaki sposób, żeby przygotować się maksymalnie do oprotezowania. Dzięki tej pomocy czuję się teraz mocniejszy fizycznie i psychicznie. Mam nadzieję, że wkrótce stanę na nogi. Dziękuje za wszystko.

Uczestnik turnusu rehabilitacyjnego

Paweł Kunicki

Turnus rehabilitacyjny jest w moim przypadku bardzo ważny i potrzebny – ze świecą szukać takich profesjonalistów, jacy pracują w Znowu w Biegu. Pod ich okiem mogłem wykonywać ćwiczenia bez popełniania błędów, których ćwicząc samodzielnie nie mam jak zauważyć. Dzięki temu turnusowi udało się chociaż część z nich zminimalizować, dzięki czemu niektóre dolegliwości bólowe, wynikające z przeciążeń są znacznie słabsze. Indywidualne podejście fizjoterapeutów do mojego specyficznego przypadku było dla mnie najważniejsze.

Uczestnik turnusu rehabilitacyjnego

Adam Boguszewski

Poprzez pobyt na turnusie rehabilitacyjnym uwierzyłem, że mogę znowu chodzić bez kul. Nauczyłem się wstawać bez opierania się o coś lub kogoś z pozycji siedzącej i leżącej. Nauczyłem się też, jak chodzić po nierównych powierzchniach i jak balansować ciałem. Bardzo ważny dla mnie był fakt, indywidualnego podejścia do pacjenta: rozpoznanie mojego przypadku, rozmowa ze mną. Nie wspomnę już o innych specjalistach, z którymi miałem możliwość się spotkać. Jeszcze raz dziękuję!

Uczestniczka turnusu rehabilitacyjnego

Elżbieta Kasprzyk

Intensywny turnus rehabilitacyjny dodał mi wiary w to, że powrót do sprawności po amputacji udowej jest realnie możliwy. Dzięki kompleksowemu podejściu (pracy fizjoterapeutów, psychologa oraz dietetyka) udało mi się postawić pierwsze w pełni samodzielne kroki.

Już wiesz, co o naszym Centrum myślą pacjenci?

Zapraszamy na konsultacje, zabiegi i treningi.

lub zadzwoń: +48 609 915 005

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Obserwuj nas