Przejdź do treści

Otwieramy nasze Centrum – zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa

centrum rehabilitacji

Drodzy Pacjenci!

Bardzo cieszymy się, że ponownie możemy pomagać Wam w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich wprowadziliśmy kilka procedur, według których przebiegać będą wizyty w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi oraz stosowanie się do zaleceń.

Zasady bezpieczeństwa

  1. W naszym Centrum Rehabilitacji Pacjenci mogą skorzystać z darmowych jednorazowych rękawiczek oraz płynu do dezynfekcji rąk. Za dodatkową opłatą można nabyć również maseczki. 
  2. W dniu wizyty prosimy o przybycie nie wcześniej niż 5-10 minut przed planowaną wizytą bez osób towarzyszących (z wyjątkiem osób niepełnoletnich lub osób niepełnosprawnych wymagających pomocy opiekuna).
  3. Przy wejściu do centrum następuje pomiar bezdotykowy temperatury ciała Pacjenta. Jeśli wynosić będzie 37,4 stopni Celsjusza lub więcej – wizyta będzie musiała zostać przełożona na inny termin. 
  4. Wszyscy Pacjenci przed każdą wizytą zobowiązani są do wypełnienia ankiety epidemiologicznej, która dołączana jest do dokumentacji medycznej. 
  5. Prosimy o opuszczanie gabinetów zabiegowych i Centrum Rehabilitacji niezwłocznie po przeprowadzonej terapii. Każdorazowo po wyjściu Pacjenta następuje dezynfekcja klamek i powierzchni, z którymi ten miał kontakt, oraz wietrzenie gabinetu. 
  6. Rekomendujemy dokonywanie płatności bezgotówkowo (prosimy o przygotowanie karty płatniczej lub odliczonej kwoty). Po każdej płatności następuje dezynfekcja terminala płatniczego. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, a także w celu umówieniu wizyty, jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 609 915 005. 

Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu.

Oceń ten wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]