Treningi i konsultacje on-line z fizjoterapeutą

Fizjoterapeuta online: treningi i wizyty

Z uwagi na rozszerzającą się falę zakażeń, wielu naszych pacjentów przebywa aktualnie w domach. Chcemy dalej im pomagać i dlatego zdecydowaliśmy się ponownie wprowadzić do zakresu naszych usług treningi i konsultację on-line.
 

Fizjoterapeuta online – konsultacje, porady i treningi z Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu

Internetowa konsultacja ma celu ustalenie, jakie ćwiczenia lub działania w zakresie autoterapii można zlecić pacjentowi do samodzielnego wykonywania w domu. W trakcie wizyty online fizjoterapeuta przeprowadza wywiad i zgodnie z jego wynikiem, indywidualnie dobiera zakres działań terapeutycznych.

Treningi online mają na celu indywidualne prowadzenie pacjenta podczas aktywności fizycznej. W przypadku zarówno profilaktyki, jak i powrotu do zdrowia po zarażeniu koronawirusem bardzo ważne są np. poprawnie wykonywane ćwiczenia oddechowe, czy delikatne ćwiczenia uelastyczniające mięśnie. Badania naukowe potwierdzają, że nawet bezobjawowe przechorowanie – nie oznacza braku powikłań ze strony układu krążeniowo-oddechowego. Dlatego szczególnie teraz nie możemy zapominać o odpowiedniej dawce zdrowego ruchu!

 

Masz pytania odnośnie naszych internetowych konsultacji fizjoterapeutycznych?

Zapraszamy do kontaktu!

Nr telefonu: (+48) 609 915 005

Adres email: centrum@znowuwbiegu.pl

Oceń ten wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *