Przejdź do treści

Warsztaty AMP Girl POWER 2024

kobieta po amputacji

Szanowne Kobiety,
Z ogromną radością pragniemy Was zaprosić do udziału w wyjątkowych warsztatach skupiających się na sile i potędze kobiecej, dedykowane osobom po amputacji. Warsztaty AMP Girl POWER to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy na temat życia z protezą, ale również do budowania wsparcia, motywacji i nowych perspektyw.

Kiedy: 26-28.04.2024r
Gdzie: Warszawa

Plan warsztatów

Dzień I

  1. Powitanie i wprowadzenie do programu warsztatu.
  2. Sesja zapoznawcza – możliwość dzielenia się swoimi historiami i wzajemnego poznawania.
  3. Warsztat motywacyjny „Jak przejść przez zmianę? Jak wyjść z kryzysu? Jak zacząć budować swoje życie na nowo?” – sesja grupowa prowadzona przez Patrycję Plewkę, psychotraumatologa po amputacji.

Dzień II

  1. Warsztat z fizjoterapeutką – omówienie najczęstszych przyzwyczajeń w chodzie z protezą, korekta chodu, ćwiczenia praktyczne.
  2. Warsztat z protetykiem oraz przedstawicielką firmy Unyq – prezentacja różnych rodzajów protez, omówienie kosztów i procesu dopasowania.
  3. Warsztat „Sport po amputacji” – omówienie różnych dyscyplin sportowych, prowadzony przez doświadczonych sportowców po amputacji.

Dzień III

  1. Warsztat ze stylistką – prezentacja trików ubraniowych ułatwiających funkcjonowanie z protezą, szukanie nowego stylu.
  2. Warsztat motywacyjny „Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność? Jak czuć się atrakcyjnie/kobieco z niepełnosprawnością/po amputacji? Jak zbudować swoją pewność siebie po amputacji?” – sesja grupowa prowadzona przez Annę Klechę.
  3. Podsumowanie i zamknięcie warsztatu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tych inspirujących warsztatach, które nie tylko pomogą w adaptacji do nowych warunków, ale także otworzą nowe możliwości i perspektywy. Liczba miejsc ograniczona – zapraszamy do zgłaszania się jak najszybciej.

Zgłoszenia przyjmujemy od 19 do 29 marca. Wnioski prosimy wysyłać na adres: ul. Odrzańska 13 lok.2, 30-408 Kraków

Pobierz

Oceń ten wpis!
[Łącznie: 0 Średnia: 0]