Przejdź do treści

Bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla kobiet po mastektomii

turnusy rehabilitacyjne dla kobiet po mastektomii

Z przyjemnością informujemy, że w naszym centrum przygotowaliśmy ofertę dla nowej grupy osób po amputacji! Pod koniec listopada rozpocznie się pierwszy z dwóch turnusów rehabilitacyjnych dla kobiet po mastektomii. Udział pacjentek jest bezpłatny, rehabilitacja została w całości dofinansowana ze środków Fundacji Poland Business Run.

Do uczestnictwa zapraszamy kobiety z całego kraju, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeszły amputację piersi. Celem turnusów jest udzielenie pomocy fizjoterapeutycznej i psychologicznej pacjentkom po mastektomii oraz zwiększenie komfortu ich życia po zabiegu.

Turnusy będą realizowane w dwóch terminach: 28.11–03.12.2021 r. oraz 05–10.12.2021 r w Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu przy ul. Odrzańskiej 13/2 w Krakowie. W każdej z 5-dniowych terapii mogą wziąć udział 3 osoby, łącznie wsparcie obejmie 6 pacjentek.

Zapewniamy również noclegi (niedziela-piątek), wyżywienie, dojazd z hotelu do Centrum Rehabilitacji i na innych niezbędnych trasach. Dla każdej z uczestniczek zostanie opracowany indywidualny plan turnusu rehabilitacyjnego. Wsparcie obejmie m.in. indywidualne i grupowe konsultacje psychologiczne, treningi rehabilitacyjne, terapie manualne i indywidualne, zajęcia jogi oraz konsultacje ze specjalistami.

Udział w turnusie jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 października 2021 r.

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest złożenie w terminie kompletu poprawnie wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych zawierających:

a) formularz zgłoszeniowy (do pobrania ze strony www.znowuwbiegu.pl: PDF, DOCX),

b) podpisaną zgodę na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych (załącznik do formularza zgłoszeniowego),

c) kserokopię dokumentów poświadczających stan zdrowia osoby potrzebującej pomocy oraz dokumentów dot. historii choroby wydanych przez instytucje opieki zdrowotnej.

Informacje na temat turnusów rehabilitacyjnych można uzyskać pod numerem tel. 609 915 005 w środy w godz. 17.30–20.00 oraz w czwartki w godz. 17.00–19.00.

Regulamin Uczestnictwa w Projekcie.

Zapraszamy do udziału!

Oceń ten wpis!
[Łącznie: 9 Średnia: 3.4]