Przejdź do treści

Centrum Zdrowia Seniora 2022 – zapraszamy na bezpłatne zajęcia!

aktywny senior

Z przyjemnością informujemy, że od kwietnia ruszamy z nowym projektem aktywności dla seniorów z Krakowa! Łącznie 24 uczestników będzie miało możliwość skorzystania z bezpłatnych treningów rehabilitacyjnych lub zajęć jogi. Projekt dofinansowany został ze środków Miasta Krakowa.

Zajęcia rozpoczną się 25 kwietnia 2022 r. i będą realizowane do 9 grudnia 2022 r. Dla seniorów przygotowaliśmy aktywności w formie zajęć jogi oraz treningów rehabilitacyjnych. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednej formie zajęć. Preferowaną aktywność należy wybrać i zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Ćwiczenia dla seniorów będą odbywały się w naszym ośrodku Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu w Krakowie (ul. Odrzańska 13/2) w grupach we wtorki, środy, czwartki i piątki. Zajęcia jogi prowadzone będą w środy. Godziny zostaną ustalone i podane po przeprowadzeniu rekrutacji do projektu.

Jak się zapisać na bezpłatne zajęcia dla seniorów?

Aby wziąć udział w projekcie należy pobrać formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www, a następnie go wydrukować, wypełnić i dostarczyć do naszego ośrodka przy ul. Odrzańskiej 13/2 w Krakowie. Zgłoszenia chętnych przyjmujemy do 11 kwietnia 2022 r.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 609 915 005. 

Złożenie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu projektu dostępnego na naszej stronie www.

POBIERZ WNIOSEK Z REGULAMINEM

Miasto Kraków
Oceń ten wpis!
[Łącznie: 3 Średnia: 4]