Ortopeda Kraków

Kompleksowe konsultacje ortopedyczne w Krakowie

Ortopedia to dziedzina zajmująca się profilaktyką i leczeniem urazów narządu ruchu oraz wad wrodzonych i nabytych obejmujących: wady postawy, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne czy schorzenia układu mięśniowego. Zakres ortopedii jest bardzo szeroki i obejmuje również wszelkiego rodzaju urazy: złamania, skręcenia, zwichnięcia w obrębie mięśni, kości czy stawów.

W naszym gabinecie ortopedycznym w Krakowie zajmujemy się diagnostyką oraz kompleksowym leczeniem urazów narządu ruchu, które pojawiają się w wyniki kontuzji, a także są przyczyną wrodzonych wad. Ortopedia Kraków to kompleksowa usługa obejmująca również identyfikację zmian w strukturze mięśni, kości i stawów za pomocą dodatkowych badań wykonanych przy użyciu diagnostyki obrazowej. Podczas konsultacji ortopedycznych istnieje możliwość wykonania badania USG stawów, będącego pierwszą metodą diagnostyczną we wszelkich patologiach narządu ruchu.

Nasi specjaliści z dziedziny ortopedii pomogą w leczeniu: dolegliwości bólowych pleców i kręgosłupa, mrowienia i drętwieniu kończyn, a także przeciążeń mięśni i stawów, które wynikają z kontuzji lub niewłaściwego stylu życia.

Poznaj najlepszych ortopedów w Krakowie i zadbaj o swoje zdrowie. Zapraszamy!