Przejdź do treści

MEET THE PINK 2023 – bezpłatny turnus rehabilitacyjno-edukacyjny po mastektomii w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 4–7 października zorganizujemy w Krakowie Meet The Pink 2023, czyli turnus rehabilitacyjno-edukacyjny dla kobiet po mastektomii. W projekcie będzie uczestniczyć łącznie 6 osób. Dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji Poland Business Run udział jest bezpłatny. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób po mastektomii z całej Polski. Oprócz rehabilitacji i zajęć ze specjalistami, zapewniamy nocleg i wyżywienie w Krakowie (Centrum Psychoonkologii UNICORN, ul. Zielony Dół 4).

Podczas turnusu wielodyscyplinarny zespół specjalistów pomoże uczestniczkom w powrocie do sprawności po przebytej mastektomii. W planie są treningi rehabilitacyjne, konsultację z fizjoterapeutą, psychologiem i dietetykiem, coaching dotyczący powrotu do funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym, a także dodatkowe aktywności i zajęcia, takie jak: joga twarzy czy warsztaty plastyczne.

„Meet the Pink” dedykowany jest kobietom, które niedawno zakończyły leczenie i ma formę edukacyjno-rehabilitacyjną. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski osób, które jeszcze nie korzystały z żadnej formy wsparcia po amputacji piersi. Turnus nastawiony jest na kobiece potrzeby   tworzony przez kobiety dla kobiet – komentuje Karolina Świątek, fizjoterapeutka Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu, specjalizująca się w rehabilitacji po mastektomii.

Szczegółowy plan turnusu zostanie przesłany zakwalifikowanym Uczestniczkom przed wydarzeniem. Dojazd na miejsce realizacji projektu we własnym zakresie.

Aby dokonać zgłoszenia na obóz, należy prawidłowo wypełnić i podpisać Formularz Zgłoszeniowy i przesłać go wraz z wymaganymi załącznikami na adres: 

Fundacja Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu

ul. Odrzańska 13 lok. 2

30-408 Kraków

Zgłoszenia przyjmujemy od 7 do 31 sierpnia 2023 r., obowiązuje data stempla pocztowego. Nadesłane dokumenty oceni komisja, biorąc pod uwagę stan zdrowia oraz potrzeby zgłoszonych osób.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu i Fundację Poland Business Run. 

Dokumenty do pobrania:

Oceń ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]